חזרה

האנשים שלנו

חברי הועד המנהל

דיויד נ. מאיירס, לוס אנג'לס, ארה"ב

נשיא הקרן

דיויד מאיירס הוא ראש החוג להיסטוריה יהודית באוניברסיטת UCLA בקליפורניה ופרופסור פעיל באוניברסיטה. הוא בוגר אוניברסיטת ייל בשנת 1982, למד תואר שני באוניברסיטת ת"א ובהארוורד לפני שקיבל דוקטורט בהצטיינות בשנת 1991 מאוניברסיטת קולומביה בניו יורק. מאיירס פרסם מספר ספרים בתחומי ההגות וההיסטוריה היהודית. בימים אלה הוא כותב ספר ביחד עם נעמי סטולזנברג, שעוסק בקהילת חסידי סאטמר בניו יורק.מאיירס לימד גם בÉcole des Hautes Études en Sciences Sociales- בפאריס ובאוניברסיטה הרוסית למדעי החברה במוסקבה. מאז 2002 הוא משמש עורך שותף בJewish Quarterly Review.

עו"ד טליה ששון, בית זית, ישראל

חברת הועד המנהל ויו"ר המועצה הציבורית של הקרן

עו"ד טליה ששון, נשיאת הקרן לשעבר, חברת הוועד המנהל ויו"ר המועצה הציבורית של הקרן, מכהנת במספר מועצות ציבוריות של ארגוני זכויות אדם ושלום. משנת 1979 ועד שנת 2004 עבדה בשירות הציבור בפרקליטות המדינה בתפקידים שונים: ראש המחלקה האזרחית במחוז י-ם, ראש המחלקה לתפקידים מיוחדים בפרקליטות ויועצת משפטית מיוחדת לממשלת ישראל בראשות רה"מ לשעבר אריאל שרון ז"ל, אז חיברה את דו"ח ששון על המאחזים הבלתי חוקיים בגדה המערבית ואכיפת החוק על ישראלים ביו"ש. מחברת הספר "על פי תהום: האם ניצחון ההתנחלויות הוא סופה של הדמוקרטיה הישראלית" שיצא לאור בשנת 2015.

רחל ליאל, מבשרת ציון, ישראל

החל מנובמבר 2009 שימשה רחל ליאל בתפקיד מנכ"לית הקרן בישראל, זאת אחרי 11 שנים שעמדה בראש ארגון שתיל- שירותי תמיכה ויעוץ לקידום שינוי חברתי, גוף שהקימה הקרן בשנותיה הראשונות כדי להשלים את אסטרטגיית מענקי התמיכה בשירותי ייעוץ, ארגון וליווי מקצועי לארגונים לשינוי חברתי. לרחל ליאל תואר שני בסוציולוגיה/אנתרופולוגיה ובעבודה סוציאלית. היא שימשה בעבר כסגנית מנהלת האגף לשירותי שיקום במשרד העבודה והרווחה, ועבדה בניתוח מדיניות במחלקה למדיניות חברתית של משרד ראש הממשלה. בשנת 2010 נבחרה ליאל לרשימת 101 המשפיעים לטובה של מגזין דה מארקר.

דניאל סוקאץ',סן פרנסיסקו, ארה"ב

מנכ"ל הקרן החדשה לישראל

דניאל ג'. סוקאץ' הוא מנכ"ל הקרן החדשה לישראל. לפני שהצטרף לקרן היה סוקאץ' מנכ"ל הפדרציה היהודית של סן פרנסיסקו ואזור המפרץ. לפני כהונתו בפדרציה היה המייסד והמנכ"ל של הברית היהודית הפרוגרסיבית (Progressive Jewish Alliance). סוקאץ' נבחר ע"י מגזין Forward לרשימת "Forward 50" -חמישים מעצבי דעת הקהל היהודים המובילים- בשנים 2002, 2005, 2008 ו-2010. לסוקאץ' תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת ברנדייס, תואר שני מאוניברסיטת טאפטס ותואר ד"ר במשפטים מבוסטון קולג'. הוא נשוי, יש לו שתי בנות ומתגורר בסן פרנסיסקו.

בריאן לורי, קליפורניה, ארה"ב

נשיא הקרן לשעבר

הרב בריאן לורי כיהן במשך 17 שנים כמנכ"ל הפדרציה היהודית של סן פרנסיסקו ואזור המפרץ ובמשך 5 שנים כנשיא המוזיאון היהודי בסן פרנסיסקו. לאורך שנים פעל בישראל ובארה"ב למען השוויון והדמוקרטיה בישראל, בין השאר בתפקידו כסמנכ"ל המגבית היהודית המאוחדת (UJA). הרב לורי פיתח את רעיון "הגשר החי" ("The Living Bridge")- דימוי המגדיר מחדש את הקשת הרחבה של השותפויות השוויוניות בין יהודי ארה"ב ואזרחי ישראל. שני עמודי התווך של "הגשר החי" הם תוכניות "החוויה הישראלית" לבני נוער ו"שותפות 2000". הוא נשוי לקרוליין ולהם ארבעה ילדים ונכדה אחת.

איציק דנציגר, רעננה, ישראל

סגן הנשיאה בישראל

איציק דנציגר משמש כיו״ר המרכז לטכנולוגיה חינוכית (מט״ח), כחבר דירקטוריון IVN, חבר דירקטוריון ויו״ר לשעבר של גליל סופטוור וכסגן נשיאת הקרן החדשה לישראל. משנת 1985 עד 2007 הוא שימש בתפקידי ניהול שונים בקבוצת קומברס, ובכלל זה נשיא קבוצת קומברס טכנולוג'י ונשיא קומברס מערכות רשת. דנציגר הוא ממייסדי מכון אבני ראשה למנהיגות בית ספרית, משמש כחבר הנהלה ומעורב בבניית מגזר העסקים החברתיים החדש בישראל. הוא בעל תואר B.Sc בהצטיינות, תוארM.Sc בהנדסת חשמל מהטכניון ותואר שני בהצטיינות בפילוסופיה ותרבות דיגיטלית מאוניברסיטת תל אביב.

פול איגרמן, מסצ'וסטס, ארה"ב

סגן הנשיאה בצפון אמריקה

פול איגרמן הוא איש עסקים ויזם. בעבר שמש מנכ"ל ומייסד שותף של eScription, Inc.‎, חברת תוכנה המספקת שירותי זיהוי דיבור לרופאים. לפני כן שימש סמנכ"ל תפעול ב-IDX, חברה בינלאומית המספקת פתרונות אדמיניסטרטיביים ופיננסיים לארגוני בריאות. ב-1991 זכה בפרס "יזם השנה" מטעם מגזין Inc.‎. פעיל בפרויקטים קהילתיים רבים וכיום מכהן כסגן יו"ר מוזיאון המדע בבוסטון. לאחרונה מונה על ידי הקונגרס האמריקאי לכהן בוועדה למדיניות המחשוב במערכות הבריאות המייעצת למשרד הבריאות והשירותים החברתיים. איגרמן הוא בעל תואר ראשון במתמטיקה מ-MIT.

פיטר אידלמן, וושינגטון, ארה"ב

נשיא הקרן לשעבר

פיטר אידלמן הוא פרופסור למשפטים באוניברסיטת ג'ורג'טאון, שם הוא מלמד משפט חוקתי ודינים שעוסקים באוכלוסיות מוחלשות. הוא ואשתו, מריון רייט אדלמן, מייסדת הקרן להגנת הילד, פעילים מזה שנים רבות במלחמה בעוני ולמען זכויות ילדים. פרופסור אידלמן מילא תפקידים בכל שלוש זרועות הממשל האמריקני. ספרו האחרון נקרא "כל כך עשיר, כל כך עני: למה קשה כל כך לשים קץ לעוני באמריקה". אידלמן גדל במיניאפוליס והוא בוגר של הרווארד קולג' ושל בית הספר למשפטים בהרווארד.

אמל אלסאנע אלחג'וג', באר שבע, ישראל

אמל אלסאנע אלחג'וג', ילידת העיירה הבדואית לקיא שבנגב, היא מנכ"לית שותפה במכון הנגב-אג'יק. כשהיתה נערה ארגנה לימודי קרוא וכתוב לנשות השבט שלה ופעילויות העשרה וסיוע בשיעורי בית לילדות. בגיל 17 הקימה את "עמותת הנשים הבדואיות" ששמה לה למטרה לקדם נשים בחברה הבדואית. בתחילת שנות ה-2000 אלסאנע-אלחג'וג' הייתה אחת משתי הסטודנטיות הבדואיות היחידות באוני' בן גוריון, שם למדה עבודה סוציאלית, וסיימה את הלימודים בהצטיינות. את התואר השני שלה עשתה באוניברסיטת מק'גיל בקנדה. בשנת 2005 הייתה אחת מאלף הנשים המועמדות לפרס נובל לשלום.

ואדים בלומין, רמת גן, ישראל

היסטוריון, איש חינוך ופעיל חברתי. מנהל תכנית מנדל למצוינות בסוכנות היהודית. לפני תפקידו הנוכחי היה מומחה התוכן וההכשרה של Makōm, יחידת התוכן האסטרטגית של הסוכנות. בין השנים 2006-2010 כיהן כראש מינהל חינוך סנט-פטרבורג, צפון מערב רוסיה והמדינות הבלטיות (אסטוניה, לטביה וליטא) כשליח הסוכנות, ולפני לכן היה המנכ"ל של '1+1 התאחדות נוער וצעירים עולים'. בוגר תכנית משמעו"ת – למנכ"לי עמותות במגזר השלישי בישראל (אלכ"א-ג'וינט); בוגר תכנית 'גוונים' לפיתוח מנהיגות יהודית פלורליסטית (פדרציית סן-פרנסיסקו); אחד המייסדים של קבוצת 'דור 1.5 – ישראלים דוברי רוסית'. חבר הועד המנהל של ישראל חופשית

סטיבן גונתר, סנטה מוניקה, ארה"ב

גזבר

סטיבן גונתר, יליד פילדלפיה, הוא גזבר הקרן החדשה לישראל. גונתר הוא מנכ"ל-שותף ב-New Urban West Incorporation, חברת נדל"ן לפיתוח קליפורניה. הוא נמנה על מייסדי החברה וכיהן כנשיאה במשך 20 שנה. כיום הוא נושא עדיין בתפקיד ניהולי ועוסק בעיקר בתחומי נדל"ן מסחרי ומשרדי. הוא חבר בהנהלה של OPCC, קבוצת תמיכה לחסרי בית, ושל קרן East Meets West. בהכשרתו, גונתר הוא עו"ד בעל תואר במשפטים מאוניברסיטת קליפורניה ותואר שני מביה"ס למשפטים בברקלי, ובעברו שימש כסגן התובע המחוזי של מדינת קליפורניה.

ליסה גריר, לוס אנג'לס, ארה"ב

ליסה גריר היא פילנתרופית ויזמית, מייסדת הפלטפורמה CaregiversDirect המאפשרת חיפוש נוח של מטפלים סיעודיים עבור אנשים הזקוקים לטיפול ביתי. גריר ניהלה בעבר משרד לייעוץ אסטרטגי המתמחה במדיה דיגיטלית וסייעה בפיתוח המחלקות העסקיות של NBC, אולפני יוניברסל ועוד. היא פעילה מרכזית בקהילה היהודית בלוס אנג'לס, שמשה בעבר נשיאת בית הכנסת "עמנואל" בבוורלי הילס, משמשת כדירקטורית בהנהלת בית החולים Ceders Sinai ומייעצת לקמפיינים שנועדו לקירוב הדור הצעיר אל הקהילה היהודית בלוס אנג'לס. גריר היא בעלת תואר ראשון מ-UCLA ותואר שני במנהל עסקים. היא חיה בלוס אנג'לס עם בעלה ג'ושוע וחמשת ילדיהם.

ג'ואן גרסון, טורונטו, קנדה

ג'ואן גרסון היא יו"ר הקרן החדשה בקנדה. עד לאחרונה שמשה גם כיו"ר של "ארצנו", ארגון בינלאומי של יהודים רפורמים וציונים פרוגרסיביים, ובמשך השנים נשאה בתפקידים שונים בארגון. גרסון היא חברה ופעילה בסוכנות היהודית בקנדה ואחת מהתומכות הגדולות של הארגון "סיכוי" למען שיוויון אזרחי יהודי-ערבי בישראל. היא פעילה במספר ארגונים ויוזמות יהודיים נוספים וציוניים בעירה, טורונטו, כולל מספר תפקידים בבית הכנסת "הולי בלוסום" שבו היא חברה ובתנועה הרפורמית בישראל ובחו"ל. גרסון עורכת דין בהכשרתה ועוסקת במקצוע באופן חלקי.

אבי גלזרמן

אבי הוא דוקטור להיסטוריה מאוניברסיטת גתה, גרמניה. במשך ארבעה עשורים שילב בקריירה שלו אקדמיה ועסקים באמצע שנות השמונים נכנס אבי לתחום הפיתוח העסקי ובו הוביל פיתוח ותפעול של תחנת כוח חשמלית בארצות הברית, שם גם חי והקים משפחה. מיד לאחר הסכמי אוסלו חזר אבי עם משפחתו לישראל, בה הקים וניהל מותג היי-טק מוביל. לאחרונה פרש מהפעילות השוטפת של החברה וכיום משמש כיו"ר הדירקטוריון שלה. מאז שנות העשרים המוקדמות לחייו היה אבי פעיל בתנועת השלום הישראלית, שם, בין היתר, שימש כמנהל הקמפיין של הרשימה המתקדמת לשלום.

ג'נה ויינברג, ניו יורק, ארה"ב

ג'נה ויינברג, ילידת בולטימור, עוסקת בפילנתרופיה יהודית בארה"ב ומכהנת כחברת דירקטוריון בארגונים "סלינגשוט", ו"מזון: התשובה היהודית לרעב". ויינברג היא ממייסדות הארגון "הקדש" הפועל למען פילנתרופיה ועשייה חברתית בישראל וקרן משפחת ליליאן וניית'ן ויינברג. בשנים 2013-2014 חיה בישראל במסגרת מלגה של הארגון "דורות" ועבדה בכפר הערבי דיר אל אסד שבגליל. היא מגדירה את השנה הזו כ"משנת חיים". ויינברג היא בוגרת אוניברסיטת אן ארבור במישיגן, שם התמקדה בלימודים בינלאומיים ולימודי יהדות.

נעמי חזן, ירושלים, ישראל

נשיאת הקרן לשעבר

נעמי חזן, סגנית יו"ר הכנסת לשעבר ופעילה מובילה לזכויות אדם, כיהנה בתפקיד נשיאת הקרן החדשה לישראל מ-2008 ועד 2012. חזן הייתה חברה בוועד המנהל של הקרן מ-1992 עד 1993 והתפטרה כשנבחרה לכנסת מטעם מרצ; בינואר 2007 שבה לכהן בוועד המנהל. חזן היא פרופסור אמריטה למדעי המדינה ולימודי אפריקה באוניברסיטה העברית בירושלים. היא הייתה מרצה אורחת לממשל באוניברסיטת הרווארד ועמיתת וילהלם במרכז ללימודים בינלאומיים ב-MIT. כיום היא מכהנת כדיקנית בית הספר לממשל וחברה במכללה האקדמית תל אביב יפו וכמנהלת המרכז לקידום נשים בזירה הציבורית במכון ון ליר.

רים יונס, נצרת, ישראל

רים יונס, מייסדת-שותפה של חברת ההייטק "אלפא אומגה" ומודל להצלחה של יזמות עסקית בחברה הערבית בישראל, פועלת כיום כדי לקדם ולעודד אחרים ללכת בצעדיה. יונס משמשת דירקטורית בארגוני חברה אזרחית ועובדת עם גורמי ממשל, עסקים וחברה כדי ליצור הזדמנויות קידום ופיתוח עבור בנות ובני החברה הערבית בארץ. תחום מומחיותה ועיסוקה הם האתגרים בשילוב ערבים בתוך תעשיית ההיי-טק, יעד אשר ממשלת ישראל הגדירה בעדיפות עליונה במטרה להצעיד קדימה את הצעירים הערבים בישראל. ליונס תואר B.Sc בהנדסה אזרחית מן הטכניון.

מנחם לורברבוים, ירושלים, ישראל

מנחם לורברבוים הוא פרופסור לפילוסופיה יהודית באוניברסיטת ת"א. הוא עמד בעבר בראש המחלקה לפילוסופיה ולפילוסופיה יהודית באוניברסיטת ת"א והיה ממקימי המחלקה ללימודי תרבות עברית. לורברבוים, שאת הדוקטורט שלו קיבל מהאוניברסיטה העברית, הוא ממייסדי מכון הרטמן בירושלים ובילה 3 שנים בביה"ס למדע המדינה באוניברסיטת פרינסטון. בנוסף, הוא חבר מערכת כתב העת Hebraic Political Studies שבהוצאת מכון שלם. המחקר של לורברבוים עוסק בהיווצרות השיח הפוליטי והדתי ובאינטגרציה ביניהם. הוא עוסק רבות בחיפוש אחר שפה פוליטית חדשה למשטר היהודי המודרני.

שולה מולה

שולה מולה, היא הזוכה לשנת 2016 בפרס סמי מיכאל. אשת חינוך, פעילה חברתית ומשמשת כיו"ר אגודת יהודי אתיופיה בנימוקים להענקת הפרס לשולה מולא כתבו השופטות: על פעילותה ללא חת של שולה מולא כמנהיגה המשמשת מופת לנחישות ועקביות - לחברי הקהילה האתיופית, ובעיקר לדור הצעיר. מולא נמנית עם מניחי היסודות להעצמה ולמתן ביטוי לקהילה האתיופית בישראל, תוך מאבק עיקש בנתיבי האפליה הגלויה והסמויה כלפי הקהילה האתיופית.

אחינועם "נועה" ניני, ישראל

אחינום ניני, ילידת ת"א. היא זמרת, מלחינה, מוזיקאית ופעילה פוליטית. ניני התפרסמה בעולם ובמיוחד באירופה כאמנית פופ ומוזיקת עולם. בגיל שנתיים היגרה משפחתה של ניני לניו יורק, שם גדלה ולמדה בתיכון לאמנויות הבמה של ניו יורק. בגיל 17 החליטה לחזור לארץ לבדה וסיימה את לימודיה בפנימיית בויאר. במקביל לקריירה המוזיקלית המצליחה שלה, ניני פעילה בארגונים לזכויות אדם ולשלום. בין שיריה המוכרים: הוא (בואי כלה) ו-Beautiful That Way מפסקול הסרט "החיים יפים". ניני נשואה לד"ר אשר ברק ואמא לשלושה ילדים.

מרי אן סטיין, מרילנד, ארה"ב

מרי אן סטיין היא נשיאת קרן מוריה. כעורכת דין כיהנה סטיין כיושבת ראש של מספר ועדות, קואליציות וצוותים לענייני ילדים ומשפחה בממשל המקומי במדינת מרילנד בארה"ב. היא הייתה חברה במועצה למינוי שופטים בוושינגטון ופרסמה מספר מאמרים בתחומי הסיוע הציבורי ורווחת הילד. סטיין היא יו"ר מייסדת של הקרן העולמית לזכויות אדם וחברה בוועד המנהל של "שלום עכשיו" בארה"ב. בנוסף, היא חברה במועצת עורכי הדין של ארגון זכויות האדם Human Rights First, מייעצת לארגון המסייע לקורבנות עינויים, וחברה בהנהלת המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך.

פרנקלין מ. פישר ז"ל

פרנקלין מ.פישר הוא פרופסור אמריטוס למיקרו-כלכלה בקתדרה ע"ש ג'יין ברקוביץ ודניס ויליאם קרלטון ב-MIT ולימד במוסד זה במשך 44 שנה. הוא היה חבר מועצת המנהלים ובשלב מסוים גם היו"ר של CRA International, שימש יו"ר הוועד המנהל של "שלום עכשיו" בארה"ב, גזבר ונשיא הקרן החדשה לישראל ואף כיהן בשלוש מועצות מנהלים נוספות. שמו של פרופ' פישר ככלכלן הולך לפניו, והוא לימד באוניברסיטאות הרווארד, שיקגו, אוקספורד, קנטרברי, תל אביב ובאוניברסיטה העברית. ב-20 השנים האחרונות הוא משמש כיו"ר פרויקט בינלאומי המתמקד בכלכלת מים, בעיקר במזרח התיכון.

דברה פל, בית זית, ישראל

דברה פל היא נשיאת חברת ההיי טק ArbaOne, Inc להשקעות בחברות סטארט אפ בישראל. פל בעלת תואר ראשון בממשל מאוניברסיטת ג'ורג'טאון משנת 1977 ותואר ד"ר במשפטים מבית ספר למשפטים בבוסטון קולג'. לפני עלייתה לארץ ב-1996 הייתה פעילה בקהילה היהודית וכיהנה בהנהלות הפדרציה היהודית של סן פרנסיסקו ובמרכז השואה בסן פרנסיסקו. כיום משמשת פל יו"ר עמיתה של "קולות", בית המדרש למובילים חברתיים מתחומים שונים. היא מייצגת את קרן משפחת פל בישראל ועוסקת בעצמה בפילנתרופיה בתחום החינוך יהודי, הצדק החברתי והשלום.

קרול צבר, ניו יורק, ארה"ב

קרול צבר, ילידת דטרויט ודוברת עברית שוטפת, היא המייסדת של פסטיבל הסרטיםOther Israel Film Festival בניו יורק. היא נחשבת אחת מהתומכות הגדולות של הקולנוע הישראלי והשקיעה למעלה מחצי מיליון דולר בפסטיבל אותו הקימה, ובנוסף היא מעניקה מלגות של עד 10,000$ ליוצרי קולנוע ישראלים כדי שיסיימו פרויקטים שנמצאים בעריכה. קרול ובעלה סול עוסקים זה שנים ארוכות בפילנתרופיה וקידום חיי קהילה יהודיים בניו יורק, לצד שינוי חברתי בישראל באמצעות תמיכה בקרן החדשה לישראל.

יעל שטרנהל, תל אביב, ישראל

יעל שטרנהל, ילידת ירושלים, בתו של חתן פרס ישראל פרופסור זאב שטרנהל, מלמדת היסטוריה ולימודים אמריקאים באוניברסיטת תל אביב. היא עוסקת בהיסטוריה אמריקאית במאה ה-19 ובהיסטוריה של חברות מודרניות במלחמה. תחום המחקר שלה כולל את עלית הלאומיות הדרומית, התפתחות תרבות מלחמה והמהפכה החברתית שהביאה לשחרור ארבעה מיליוני עבדים. את הדוקטורט שלה קיבלה מאוניברסיטת פרינסטון בניו ג'רזי ב-2008 ומאז זכתה במלגות שונות מטעם האוניברסיטה העברית וקרן רוטשילד, אוניברסיטת ייל וספריית הנטינגטון בקליפורניה. שטרנהל עבדה כעיתונאית ומגישת חדשות בערוץ הראשון, וכיום מפרסמת באמצעי תקשורת שונים דברי פרשנות בעניינים אמריקאים.

קלייב שלדון, לונדון, אנגליה

קלייב שלדון הוא מהתומכים הנאמנים של הקרן החדשה לישראל באנגליה. ב-2015 הוא נבחר לעמוד בראש סניף הקרן באנגליה במקום ניקולס ספיר, ששימש יו"ר במשך שש שנים. לפני כן הוא שימש שלדון יו"ר שותף של התנועה המסורתית באנגליה והיה אחראי על קשרי החוץ של התנועה. לפני כן, שלדון שימש כסגן יו"ר ביה"ס עקיבא, ביה"ס יהודי פרטי בלונדון. הוא חבר קהילה בבית הכנסת New North London ועו"ד בהכשרתו שעוסק בעיקר בתחומי דיני עבודה וחוק ציבורי, בדגש על אפליה, בריאות, וחינוך

יוסי דהאן

יוסי דהאן (נולד ב-1954) הוא פרופסור למשפטים וראש החטיבה לזכויות אדם במרכז האקדמי למשפט ועסקים (רמת גן). ממייסדי ויושב ראש מרכז אדוה, ממייסדי ועורכי אתר "העוקץ" ומלמד פילוסופיה באוניברסיטה הפתוחה. תחום התמחותו הוא דיני עבודה, זכויות עובדים וצדק גלובלי, תאוריות של צדק חברתי, הזכות לחינוך וצדק חינוכי

ג'נין פריאר

Janine Frier is a committed volunteer and a devoted advocate for volunteerism and philanthropy. Prior to joining the New Israel Fund board, she sat on the NIF International Council and DC Baltimore Leadership Council.

אלה אלקלעי

סמנכ"ל פיתוח עסקי, בית ההשקעות אי.בי.אי. בע"מ

אלה אלקלעי, המכהנת כיום כיו"ר IBI קרנות נאמנות וכסמנכ"ל פיתוח עסקי בבית ההשקעות אי.בי.אי.. היא בעלת ותק של למעלה מ- 20 שנים בשוק ההון ועובדת בבית ההשקעות אי.בי.אי. משנת 1991 אלה היא בוגרת תואר ראשון בביולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב, תואר שני מהמחלקה לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב. בנוסף השתתפה אלה במספר קורסים בבי"ס ללימודי חוץ של הארוורד בתחום הפסיכולוגיה של קבלת החלטות פיננסיות. אלה מכהנת כיום, כיו"ר ועדת מענקים של הקרן החדשה לישראל, יו"ר שדולת הנשים בישראל וחברת הנהלה של עמותת מעלה.

חברי המועצה הציבורית

ד"ר שרה אוסצקי-לזר

*

חוקרת ופעילה בתחום יחסי יהודים-ערבים בישראל; כיהנה כמנהלת עמיתה של המרכז היהודי-ערבי לשלום בגבעת חביבה; חברה לשעבר במועצת המנהלים של הקרן החדשה לישראל; עמיתת מחקר במכון ון ליר

פרופ' מישל אביטבול

*

לשעבר יו"ר המזכירות הפדגוגית במשרד החינוך; חתן פרס נשיא המדינה לשנת 1991; חבר מועצת המנהלים של קרן צרפת-ישראל; פרופסור אמריטוס באוניברסיטה העברית

פרופ' עוזי אבן

*

מרצה לכימיה באוניברסיטת תל אביב; מומחה בתחום המבנה המולקולרי; כיהן כחבר כנסת מטעם מרצ בכנסת ה-15, חבר הכנסת הראשון שיצא מהארון.

תא"ל (מיל') ישראלה אורון

*

קצינת ח"ן ראשית לשעבר וסגן יו"ר המועצה לביטחון לאומי; חברת הנהלה ביוזמת ז'נבה ובעמותת "אחרי!"

אבנר אזולאי

*

מנכ"ל קרן פילנתרופית בינלאומית; קצין בכיר לשעבר בצה"ל ובמוסד; קונסול כבוד של ספרד; חבר הנהלה במועצה לשלום ולביטחון, במכון JPR לחקר מדיניות יהודית בבריטניה ובעמותות נוספות.

פרופ' סדרה אזרחי

*

מרצה לספרות השוואתית באוניברסיטה העברית; סופרת ומרצה על ייצוגים של השואה בתרבות האמריקאית, הישראלית והאירופית שלאחר המלחמה.

פרופ' רחל אליאור

ישראל

מרצה באוניברסיטה העברית ובעבר ראש החוג למחשבת ישראל; עמיתת מחקר בכירה במכון ון ליר; כלת הפרס לחקר הקבלה ע"ש גרשום שלום לשנת 2006.

אברהם אינפלד

ישראל

אחד המנהיגים החשובים ביותר של החינוך היהודי בישראל, ב-1970 הקים את "מליץ", מוסד חינוכי ללא כוונת רווח הפועל עם צעירים בישראל ובתפוצות. במשך השנים מילא תפקידי מנהיגות בארגונים רבים לרבות מכון שלום הרטמן ו"תגלית".

פרופ' אריה ארנון

ישראל

פרופסור אמריטוס במחלקה לכלכלה באוניברסיטת בן גוריון וראש הצד הישראלי בקבוצת חשיבה משותפת ישראלית-פלסטינית העוסקת בהיבטים הכלכליים של הסכסוך. בעבר יו"ר העמותה "מחויבות לשלום וצדק חברתי" ומייסד "התוכנית לכלכלה וחברה" שהתקיימה במכון ון ליר

אברהם בורג

ישראל

סופר ואיש ציבור; פעיל בארגוני חברה אזרחית; ח"כ לשעבר ממפלגת עבודה ויושב ראש הכנסת ה-15; יו"ר לשעבר של הסוכנות היהודית; היה יו"ר עמית של המועצה הבינלאומית של הקרן החדשה לישראל.

פרופ' חיים בן שחר

ישראל

לשעבר נשיא אוניברסיטת תל אביב; יו"ר ומנכ"ל צ'מנסקי בן-שחר ושות' (חברה בינלאומית לייעוץ כלכלי ועסקי); מילא תפקיד פעיל בעיצוב רפורמות כלכליות חשובות בישראל ומדיניות שיתוף פעולה

ד"ר מרדכי בר-און

ישראל

היסטוריון; יו"ר הנהלת הקרן החדשה לישראל לשעבר; היה ראש לשכת הרמטכ"ל משה דיין וקצין חינוך ראשי; היה מנהל מחלקת הנוער של הסוכנות יהודית וחבר בכנסת ה-11; פעיל ב"שלום עכשיו".

פרופ' מיה בר הלל

ישראל

פרופסור אמריטוס במחלקה לפסיכולוגיה של האוניברסיטה העברית; חוקרת במרכז לחקר הרציונליות; פעילה ב"מחסום Watch".

פרופ' אורי בר-יוסף

ישראל

מרצה ליחסים בינלאומיים בבית הספר למדעי המדינה באוניברסיטת חיפה; מחברם של ספרים ומאמרים רבים על מחקרי ביטחון ומודיעין ועל הסכסוך הערבי-ישראלי.

אילן ברוך

ישראל

דיפלומט לשעבר; השתתף במשא ומתן על הסכמי אוסלו; הקים את הדסק לענייני האוטונומיה הפלסטינית במשרד החוץ.

דיויד ברוזה

ישראל

זמר ומחבר שירים בעל שם בינלאומי; פעיל בכמה ארגונים הומניטריים, בעיקר בסכסוך הישראלי-פלשתינאי והעברת מסר של שלום באמצעות המוזיקה שלו ושיתופי פעולה עם מוזיקאים פלסטינים

פרופ' בני גדרון

ישראל

מנהל המרכז הישראלי לחקר מיזמים עסקיים-חברתיים במכללה האקדמית בית ברל; מייסד ומנהל לשעבר של המרכז הישראלי לחקר המגזר השלישי באוניברסיטת בן-גוריון.

פרופ' חנוך גוטפרוינד

ישראל

כיהן כרקטור וכנשיא האוניברסיטה העברית; אחראי אקדמי על ארכיון איינשטיין; יו"ר עמותת "בשער – קהילה אקדמית למען החברה בישראל

לילי גלילי

ישראל

עיתונאית וחוקרת החברה הישראלית; מומחית בתחום יהודי ברית המועצות; זכתה במלגת קרן נימן לעיתונות באוניברסיטת הרווארד

פרופ' יצחק גלנור

ישראל

פרופסור אמריטוס בקתדרה למדעי המדינה ע"ש הרברט סמואל באוניברסיטה העברית בירושלים ויו"ר האגודה הישראלית למדע המדינה, ועמית בכיר במכון ואן ליר בירושלים

פרופ' אבנר דה שליט

ישראל

דיקן הפקולטה למדעי החברה ומרצה למדע המדינה באוניברסיטה העברית;מרצה במכללה החברתית כלכלית; חבר מייסד של התנועה החדשה מרצ.

עמרי דותן

ישראל

מנהל עסקים ואסטרטג מנהיגות בחברות סטארט אפ גלובליות; מנהל פרויקטים בענף הפלסטיקה והפרמצבטיקה; טייס לשעבר בחיל האוויר הישראלי.

נחמה הילמן

ישראל

תומכת מסורה במטרות חברתיות שונות; חברה לשעבר במועצת המנהלים של הקרן החדשה לישראל; ניהלה בעבר את סדנת ההדפס במוזיאון ישראל; בוגרת האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת ניו יורק

פרופ' טובה הרטמן

ישראל

מרצה ללימודי מגדר וחינוך באוניברסיטת בר אילן. מייסדת קהילת "שירה חדשה" (אורתודוקסית-שוויונית) בירושלים.

דורותי גיטר הרמן

ישראל

מנהלת פורום ון ליר לשיתוף פעולה אזורי; יועצת בענייני עריכה להוצאת אוניברסיטת הרווארד בישראל; מנהלת לשעבר של הפעילות הבינלאומית במרכז פרס לשלום.

תומר הימן

תל אביב

תומר הֶימן (נולד ב-12 באוקטובר 1970) הוא במאי ומפיק סרטי תעודה ישראלי. ביים למעלה מעשרה סרטים וסדרות, כולם דוקומנטריים, ורובם עוסקים בדמויות משולי החברה הישראלית Photo by Mari Laukkanen https://www.heymannfilms.com

ברק הימן

תל אביב

ברק הֶימן (נולד ב-1979) הוא במאי ומפיק סרטי תעודה ישראלי. https://www.heymannfilms.com

יסכה הרני

ישראל

חוקרת ויועצת בתחום הנצרות; יועצת לממשלה ולמגזר הפרטי על מסלולי עלייה לרגל ופיתוח אתרים

צביה ולדן

תל אביב

פרופ' צביה ולדן היא בלשנית התפתחותית חברתית, מאוניברסיטת בן גוריון צביה (ציקי) (פרס)-ולדן נולדה בקבוצת אלומות בגליל התחתון והיא בתם של סוניה ושמעון פרס ז"ל. היא רעייתו של פרופ' רפי ולדן, נשיא העמותה רופאים לזכויות אדם. להם שלושה ילדים קרדיט תמונה: Lidia Bgnara

עמי וינשטיין

ישראל

יזם השקעות בנדל"ן בישראל ובצרפת; מנהל בכיר לשעבר במגזר התעשייתי; יו"ר ומנכ"ל של מספר חברות; היה חבר ב"שלום עכשיו".

פרופ' נטע זיו

ישראל

מנהלת הקליניקות המשפטיות בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב; חברת הנהלה בארגון "איתך"– משפטניות למען צדק חברתי; כיהנה כסגנית הנשיא של הקרן החדשה לישראל

ד"ר דינה זיסרמן

ישראל

מרצה במחלקה לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון; חברה הנהלה ב"מורשתנו - אמנה לדמוקרטיה" – איגוד ישראלים דוברי רוסית

רוני חפץ

ישראל

מנהל היי-טק והשקעות הון סיכון; חבר צוות לשעבר באגף התקציבים במשרד האוצר; ייצג בעבר את רשות ההשקעות של ישראל בניו יורק

עו"ד גיל-עד חריש

ישראל

יליד ירושלים, בעל תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר שני בלימודי המזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב. מייסד ויו"ר עמותת "לשובע".

רות חשין

ישראל

עמדה בראש קרן ירושלים מאז הקמתה, כיהנה כדירקטורית בטבע פרמצבטיקה וכיום משמשת כיושבת ראש משכנות שאננים. מעורבת בעמותת אתגרים למען אנשים עם מוגבלויות, בית השאנטי, יש דין ועוד

חיים יזרעאלי

ישראל

אחד מיזמיStrata Architects , מרצה במחלקה לעיצוב פנים של מכללת שנקר; חבר במועצת המנהלים של קרן דפנה; נציג הקרן החדשה לישראל בוועדת ההיגוי של הקרן לסביבה ירוקה

פרופ' מנחם יערי

ישראל

פרופסור אמריטוס לכלכלה באוניברסיטה העברית; נשיא בדימוס של האקדמיה הלאומית למדעים והאוניברסיטה הפתוחה; חתן פרס ישראל לכלכלה לשנת 1987 ופרס רוטשילד למדעי החברה לשנת 1994

עו"ד דן יקיר

ישראל

משפטן ויועץ משפטי של האגודה לזכויות האזרח בישראל; היה חבר בוועדה המייעצת לנציבות שוויון הזדמנויות בעבודה; בוגר תוכנית המשפטנים של הקרן החדשה לישראל משנת

עו"ד שלמה כהן

ישראל

יזם ושותף בכיר במשרד עורכי הדין ד"ר שלמה כהן; הנשיא לשעבר של לשכת עורכי הדין; חבר לשעבר במועצת המנהלים של האגודה לזכויות האזרח בישראל ושל "בצלם".

רם כהן

ישראל

איש חינוך ומנהל בית ספר תיכון בתל אביב. פעיל בנושאי חברה, חינוך ופוליטיקה

פרופ' דניאל כהנמן

ישראל

מרצה לפסיכולוגיה באוניברסיטת פרינסטון; חתן פרס נובל לכלכלה לשנת 2002; נודע בזכות מחקריו על הפסיכולוגיה של השיפוט ושל קבלת החלטות, על כלכלה התנהגותית ועל הפסיכולוגיה של האושר

נעם לאוטמן

ישראל

איש עסקים ישראלי מוביל; יו"ר קרן לאוטמן; לשעבר נשיא הקרן החדשה לישראל; חבר הוועד המנהל של "קו משווה"; חבר בחבר הנאמנים של מכללת תל-חי; וחבר הוועד המנהל של Jewish Funders Network

פרופ' נתן ליניאל

ישראל

מרצה למדעי המחשב בבית הספר להנדסה ולמדעי המחשב באוניברסיטה העברית; חוקר בתחומים שונים של המתמטיקה, מדעי המחשב והביואינפורמטיקה

סמי מיכאל

ישראל

סופר; נשיא האגודה לזכויות האזרח בישראל; בעל תואר דוקטור לשם כבוד מארבע אוניברסיטאות בישראל וחתן פרסים ספרותיים רבים, ביניהם פרס נשיא המדינה לספרות על מפעל חיים ופרס א.מ.ת.

פרופ' קובי מצר

ישראל

פרופסור אמריטוס לכלכלה ולשעבר דיקן מדעי החברה באוניברסיטה העברית; חוקר ההיסטוריה הכלכלית של ארץ ישראל במאה ה-20; נשיא האגודה הישראלית לכלכלה

סמדר נהב

ישראל

יזמית שכיהנה בתפקידי מפתח בחברות טכנולוגיה מובילות, בעלת ניסיון עשיר בהקמה וניהול של סטארט-אפים ובייעוץ טכנולוגי וארגוני לחברות בהקמה. מייסדת שותפה של ארגון צופן לקידום תעשיית ההייטק בחברה הערבית בישראל

יעקב נר דוד

ישראל

יזם, משקיע אנג'ל; מנכ"ל 3-Rings בע"מ; חבר מייסד בהנהלתPresenTense וחבר הנהלה בעמותת "קול אחד"; זכה במלגת הנרי קראון ללימודים במכון אספן

רוני סומק

ישראל

משורר ואמן; חתן פרס ראש הממשלה ופרס יהודה עמיחי לשירה עברית; מלמד ספרות; חבר במועצה הציבורית של להקת המחול בת שבע ושל התיאטרון הערבי-עברי

שאנן סטריט

ישראל

זמר, פזמונאי וחבר מייסד בלהקת "הדג נחש". מייסד פסטיבל המוסיקה והעמותה "פסטיבל בשקל". יזם ושותף בבר "קזינו דה פריז" בירושלים

סוזן סילברמן

ישראל

רבה רקונסטרוקטיבית מוסמכת; פעילה חברתית; בעלת דעות פרוגרסיביות המסורה לנושא הפליטים בישראל, נשות הכותל ומדיניות אימוץ בינלאומית

פרופ' אמנון סלע

ישראל

מרצה ליחסים בינלאומיים ולימודים סובייטיים בבית הספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי בהרצליה; פרופסור אמריטוס באוניברסיטה העברית

ד"ר איציק (יצחק) ספורטא

ישראל

מרצה בכיר למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב ומרצה במכללה החברתית כלכלית; אחד מיזמי אתר "העוקץ" לעיתונות ביקורתית; חבר הנהלת מרכז אדווה לחקר השוויון בישראל

חנן סרפוס

ישראל

נציג קרן לוי לאסן מהולנד בישראל; מנכ"ל קבוצת "מינוף" המייעצת לקרנות פילנתרופיות ולארגונים חברתיים; חבר בפורום הקרנות

אדיב עוואד

ישראל

ממייסדי משרד הפרסוםTrio Advertising שם הוא אחראי לתכנון האסטרטגי, לפיתוח העסקי ולשיווק הרב-תרבותי; הקים את החטיבה הרב-תרבותית ב-MCM סאצ'י אנד סאצ'י וניהל את המחלקה הערבית; מעורב ב בזירה הרב-תרבותית של קמפיינים פוליטיים וחברתיים

אבי ערמוני

ירושלים

יושב ראש הועד המנהל של המכללה האקדמית תל אביב יפו, לשעבר מנהל הקרן החדשה בישראל, סגן נשיא האוניברסיטה העברית בירושלים ומנכ"ל בית התפוצות - מוזיאון העם היהודי.

עמוס עוז ז"ל

ישראל

1939 - 2018 סופר ועיתונאי; מרצה לספרות באוניברסיטת בן גוריון; חתן פרס ישראל לספרות לשנת 1998, פרס גתה לשנת 2005 ופרסים רבים אחרים

אלי עמיר

ישראל

סופר ישראלי זוכה פרס ברנר לספרות שנת 2019 ספריו היו לרבי מכר, תורגמו לשפות רבות כולל ערבית וזכו להצלחה והד נרחב. הוא זכה בפרסים רבים, בין היתר בפרס יגאל אלון למעשה מופת על מעשה מופת חלוצי הוכתר כיקיר העיר ירושלים וכאזרח כבוד של תל אביב. דוקטור לשם כבוד ממכון ויצמן למדע, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת בר-אילן. התמונה באדיבות הסופר אלי עמיר

אלון פילץ

ישראל

המנכ"ל והבעלים של דיזנגוף סנטר; חבר הנהלה בעמותת "אופנים" ובקרן קורת. פעיל חברתי, למען עובדי קבלן, בוגר תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית מאוני' תל אביב. נשוי ואב לשלושה

ג'וני פנקין

תל אביב

בנקאי השקעות ומנהל תיק שוק ההון בשווקים המתעוררים בחברת גולדמן סאקס. הוא חבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב ונאמן של ארגון צדקה לילדים בלונדון

פרופ' אוריאל פרוקצ'ה

ישראל

פרופסור אמריטוס בפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית; פרופסור למשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה

פרופ' מוטי פרי

ישראל

פרופסור אמריטוס באוניברסיטה העברית ומרצה באוניברסיטת וורוויק; לשעבר טייס בחיל האוויר הישראלי ואחד מיוזמי עצומת הטייסים מ-2003 נגד מתקפות על אזרחים; ממייסדי "שלום עכשיו".

פרופ' אהרון צ'חנובר

ישראל

מרצה לביוכימיה בטכניון; חתן פרס נובל לכימיה לשנת 2004; חתן פרס א.מ.ת לשנת 2000 בתחום מדעי החיים ופרס ישראל בחקר הביולוגיה לשנת 2003; חבר האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים

ידין קאופמן

ישראל

יזם הון סיכון; מייסד "תמורה" – קרן הון סיכון חברתית; אחד מיזמי קרן הון הסיכון הפלסטינית הראשונה Sadara Ventures

פרופ' יהושע קולודני

ישראל

פרופסור אמריטוס לגיאולוגיה במכון למדעי כדור הארץ באוניברסיטה העברית; חתן פרס ישראל למדעי כדור הארץ לשנת

עו"ד יהודית קרפ

ישראל

מנהלת אקדמית של התוכנית לאתיקה במשפט במרכז לאתיקה בירושלים; כיהנה כמשנה ליועץ המשפטי לממשלה; חברה בוועדת האו"ם לזכויות הילד; חברת המועצה הציבורית של עמותת "יש דין".

דורית רביניאן

תל אביב

נולדה בכפר סבא (1972) להורים ילידי איראן סופרת זוכת פרסים ותסריטאית ישראלית צילום שרון דרעי

פרופ' פרנסס רדאי

ישראל

מכהנת כראש מרכז קונקורד לחקר קליטת המשפט הבינלאומי בישראל; חברה בקבוצת עבודה של האו"ם לעניין אפליה נגד נשים; יו"ר הוועדה המייעצת לנציבות שוויון הזדמנויות בעבודה

ד"ר אלה שאינסקיה

ישראל

מנהלת מעבדת ספקטרומטריית מסות לשימושים ביולוגיים במכון ויצמן; מייסדת ויו"ר של "מורשתנו - אמנה לדמוקרטיה" – איגוד ישראלים דוברי רוסית

אברהם (בייגה) שוחט

ישראל

איש ציבור; כיהן כשר האוצר וכחבר כנסת מטעם מפלגת העבודה; אחד ממייסדי העיר ערד; עמד בראש הוועדה לבחינת מצב ההשכלה הגבוהה בישראל; ב-2009 הוענק לו אות יקיר העיר תל אביב יפו

עו"ד יהושע שופמן

ישראל

משפטן ובוגר תוכנית המשפטנים של הקרן החדשה לישראל; כיהן כיועץ המשפטי של האגודה לזכויות האזרח בישראל וכמשנה ליועץ המשפטי לממשלה; יו"ר המועצה הציבורית להגנת הפרטיות

מרלה שטיין

ישראל

נדבנית ישראלית ידועה; פעילה בנושאי חברה משותפת, סביבה, זכויות הפרט וקידום הפילנתרופיה בישראל; חברת Jewish Funders Network ופורום הקרנות בישראל.

ד"ר ורדה שיפר

ישראל

כיהנה כנשיאת קרן מנדל; מייסדת מרכז מנדל למנהיגות בנגב; כיהנה כמדענית ראשית בנציבות שירות המדינה וכממונה על ביקורת מערכת החינוך במשרד מבקר המדינה.

נעמי שכטר

ישראל

לשעבר סמנכ"לית "שתיל"; פעילה חברתית בסוגיות של חברה משותפת וסיום הכיבוש; פרסמה מאמרים רבים והרצתה בפורומים ציבוריים על סוגיות של המגזר האזרחי בישראל.

פרופ' שמעון שמיר

ישראל

דיפלומט; כיהן כראש בית הספר להיסטוריה באוניברסיטת תל אביב והיה נציג האוניברסיטה במועצה להשכלה גבוהה; פרופסור אמריטוס בחוג להיסטוריה של המזרח התיכון באוניברסיטת תל אביב.

ד"ר יונתן שמשוני

ישראל

מנכ"ל אסקייפ רסקיו סיסטמס בע"מ - פתרונות לפינוי מבניינים רבי קומות; יועץ לפיתוח עסקי; חבר במועצת המנהלים של הקרן לירושלים.

פרופ' עליזה שנהר

ישראל

מרצה לספרות עברית באוניברסיטת חיפה; נשיאת המכללה האקדמית עמק יזרעאל; כיהנה כרקטור אוניברסיטת חיפה; עמדה בראש הוועדה הציבורית לבחינת לימודי היהדות במערכת החינוך.

ד"ר אורנה ששון-לוי

ישראל

מרצה במחלקה לסוציולוגיה, אנתרופולוגיה ולימודי מגדר באוניברסיטת בר אילן; חוקרת מיליטריזם ומגדר, ותנועות חברתיות בישראל.

ד"ר רות ששינסקי

ישראל

הייתה מרצה לסטטיסטיקה באוניברסיטה העברית; הקימה את היחידה לסטטיסטיקה באיכות הסביבה בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה; חברה בצוות התכנון של מפקד האוכלוסין ב-1995; פעילה ב"מחסום Watch".

הדס קאופמן

ישראל

פילנטרופית ישראלית ואקטיביסטית חברתית שהקדישה את רוב חייה לקידום ערכי הדמוקרטיה, זכויות אדם ופיתוח הזדמנויות חינוכיות עבור נוער בסיכון

מירה עווד

ישראל

מירה עווד היא זמרת, יוצרת ושחקנית. היא נולדה ב-1975 בכפר ראמה שבגליל לאב פלסטיני ואם בולגריה. מירה מקדמת דיאלוג באמצעות האמנות שלה תוך שיתוף פעולה עם אמנים משני צדי הסכסוך.

עובדי הקרן

מיקי גיצין

מנכ״ל הקרן החדשה לישראל

מיקי גיצין הוא המנכ״ל המייסד של עמותת ישראל חופשית, אחת העמותות המובילות בישראל במאבק על חופש הדת. הוא מכהן כחבר מועצת עיריית ת״א-יפו, שם  קידם פרוייקטים הן בנושאים חברתיים כגון חברה משותפת, פלורליזם דתי וזכויות להט״ב, והן בנושאים כלכליים ופיתוח עסקי. בעבר עבד מיקי עם ח״כ אילן גילאון ממרצ, ושימש כסמנכ״ל עמותת פסטיבל בשקל שפיתחה תרבות ואומנות בפריפריה בישראל. למיקי היכרות מעמיקה עם  הקהילה היהודית בארצות הברית שם שימש כשליח של הסוכנות היהודית. הוא בעל תואר שני במדיניות ציבורית מ-University College London שם למד במסגרת מלגת Chevning של משרד החוץ הבריטי ותואר ראשון ביחסים בינלאומיים ומזרח תיכון מהאוניברסיטה העברית בירושלים. מיקי קיבל בעבר שני פרסי הוקרה מהקרן החדשה לישראל בחו״ל: פרס זכויות האדם של הקרן בבריטניה ופרס מגן הדמוקרטיה בסן-פרנסיסקו. 

איציק שנן

ירושלים

מנהל מחלקת תקשורת וסינגור ציבורי
Itzik@old.nif.org.il

סוזי סוויצקי

ירושלים

מנהלת שיתופיות בֵּינְלְאֻמִּיות
susans@old.nif.org.il

שירה בן ששון פורסטנברג

ירושלים

סמנכ"לית ומנהלת מחלקת פיתוח, קשרי חוץ ושותפויות
shiraf@old.nif.org.il

יובל יבנה

ירושלים

סמנכ"ל ומנהל מחלקת מענקים
Yuval@old.nif.org.il

מרב מזרחי

ירושלים

ג'ני כהן

ירושלים

מנהלת למידה ארגונית והערכה
jennyco@old.nif.org.il

אודי ארנון

ירושלים

מנהל מענקי חברה משותפת ומאבק בגזענות
Udi-A@old.nif.org.il

נעמי פוס

ירושלים

רכזת מערכות מידע
naomiv@old.nif.org.il

מיכל משיח

ירושלים

מתאמת מענקים
MichalM@old.nif.org.il

נוגה לוי

ירושלים

רכזת מענקים ועוזרת אישית לסמנכ"ל
nogal@old.nif.org.il

ליאת נבו פלדות

ירושלים

מנהלת קשרי תורמים-ישראל
liatnp@old.nif.org.il

עדי טופיק

ירושלים

אחראית סיורי תורמים ואח"מים
adit@old.nif.org.il

אביטל שופמן

ירושלים

רכזת תכנית עמיתי צדק חברתי ועוזרת סמנכ"לית
avitalsc@old.nif.org.il

טל שגב

ירושלים

מנהלת משאבי אנוש
tal-hr@shatil.nif.org.il

אורי זר אביב

תל אביב

רכז ניו מדיה
uriza@old.nif.org.il

הלל אסף

ירושלים

עוזר מנכ"ל
hillelas@old.nif.org.il

הדר חסון

ירושלים

רכזת תקשורת
hadarh@old.nif.org.il

עידן גדות

ירושלים

דובר הקרן
idan@old.nif.org.il

עמית יולזרי

תל אביב

מנהל מענקי זכויות אדם ודמוקרטיה
amityo@old.nif.org.il

גל קרפל

תל אביב

רכז בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים
galkarpel@gmail.com

אנטיגונה אשקר

ירושלים

מנהלת מענקי חברה פלסטינית
antigonaa@old.nif.org.il

סימונה אריאלי עוזרת למנהלת תפעול ורכש
simonaa@old.nif.org.il

רבקה ברששת מנהלת חשבונות
Rivka@shatil.nif.org.il

יפה צעיר מנהלת חשבונות
yaffaz@old.nif.org.il

רונן מאור מנהל הכספים והתשתיות
ronenm@old.nif.org.il

שי פטל מנהל מחלקת מחשוב וטכנולוגיות
shay@old.nif.org.il